Atatürk Mahallesi Kombi Servisi

Atatürk Mahallesi Kombi Servisi

Atatürk Mahallesi Kombi ServisiAtatürk Mahallesi Kombi Servisi

Atatürk Mahallesinin Bütün Mahalle Ve Semtine Kombi Bakım Onarım Petek Bakımı Servis Hizmeti Sağlamaktadır. Kombi Servisi Olarak Değişen Yedek Parça Ve Yapılan İşçilik Firmamız Tarafından 1 Yıl Garanti Kapsamındadır. Her Yıl Kombi Bakımı Yaptırsanız Bile Petek Bakımınızı Da Yaptırmadığınız Taktirde Sistem İçinde Bulunan Tortu Ve Kireçler Tekrar Kapalı Devre Sistemde Dolaşarak Kombideki Parçalara Zarar Verir. Bu Sebepten Petek Ve Kombi Bakımınızın da Aynı Zaman Da Yapılması Gerekir. Kombi Bakımı Esnasında Yanma Odası Sökülüp Elektrotları Ve Yanma Odasının Da Temizlenmesi Gerekir. Fan Motoru Sesli Çalışıp Çalışmadığı Kontrol Edilir. Sıcak Su Kontrolü Ve Petek Isınması Kontrolleri Yapılır. 7/24 Kombi Tamiri Kombi Bakımı Kombi Servis Hizmeti Sunmaktayız.Genel olarak kombi parçaları belli başlı olsa da içerikleri ve birbirine olan bağlantıları paraleldir.
Gerekli görülmedikçe kombi kapağı açılmamalı ve kullanıcı alanı dışındaki bölgelere yetkili dışında kimse Müdahale Etmemeli.
Atatürk Mahallesi Kombi Servisi Kombiler genel de balkon bölgelerin de kurulmalı ve kapaklı dolaplar ile korunaklı hale gelmelidir.
Çünkü dışarıdan olası bir ıslanmaya, yağmura veya rüzgara karşı içerisin de bulunan parçalar , ana kartlar fan motoru veya diğer parçalar zarar görebilmektedir. Kombi servisi hizmetlerin de genel de Türkiye de en aktif bölge İstanbul olmakla beraber pek çok şehir de bu işi profesyonel olarak yapan firmalar bulmak mümkündür.
Firmamız kendi alanında kombi tamiri kombi bakımı kombi servisi hizmeti sağlamanın yanı sıra, petek temizliğine de destek vermekte ve müşterilerine ekstra hizmet sağlamaktayız. er Yıl Kış Aylarının Başlangıcında Isınma Ve Sıcak Su Kullanım Amaçlı En Çok İhtiyaç Duyduğumuz Kombilere Kombi Servisi Çağırarak Kombi VE Petek Bakım Da  %30 Oranında gaz Tasarrufu Edersiniz.
Kombi Bakımı İçin Servis Personelinin Yapması Gereken Konular İlk Önce onay Belgesini İsteyip kontrol etmesi gerekir kombi sisteminden onay alıp kayıtlı olup olmadığınını incelemesi gerekmektedir.
Eğer  Kayıtlı ve belgesi yok ise müdahale etmemesi gerekir oluşan herhangi bir sorunda sorumluluğu servis personeline fatura edilir.
servis teknisyenin kombi bakım esnasında ilk önce gaz vanasını sigorta ve su giriş tesisatındaki vanaları kapatarak kombinin bakım işlemine başlaması gerekir.

Büyükçekmece Atatürk Mahallesi Kombi Servisi
Atatürk Mahallesi Kombi tamiri
İstanbul Atatürk Mahallesi Kombi bakımı
Atatürk Mahallesi petek bakımı
Büyükçekmece Atatürk Mahallesi Kombi petek bakımı


Leave a Reply

Kombi – Klima Servis

Büyükçekmece Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz Kombi-Klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.
Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Büyükçekmece ve tüm istanbul geneline kesintisiz Kombi – Klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece Kombi Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.

Hizmet Bölgemiz

19 Mayıs Mahallesi Kombi Servisi
Ahmediye Mahallesi Kombi Servisi
Alkent 2000 Mahallesi Kombi Servisi
Atatürk Mahallesi Kombi Servisi
Bahçelievler Mahallesi Kombi Servisi
Çakmaklı Mahallesi Kombi Servisi
Celaliye Mahallesi Kombi Servisi
Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servisi
Dizdariye Mahallesi Kombi Servisi
Ekinoba Mahallesi Kombi Servisi
Fatih Mahallesi Kombi Servisi
Güzelce Mahallesi Kombi Servisi
Hürriyet Mahallesi Kombi Servisi
Kamiloba Mahallesi Kombi Servisi
Karaağaç Mahallesi Kombi Servisi
Kumburgaz Mahallesi Kombi Servisi
Mimar Sinan Merkez Mahallesi Kombi Servisi
Mimaroba Mahallesi Kombi Servisi
Murat Çesme Mahallesi Kombi Servisi
Pınartepe Mahallesi Kombi Servisi
Sinanoba Mahallesi Kombi Servisi
Türkoba Mahallesi Kombi Servisi
Ulus Mahallesi Kombi Servisi
Yenimahalle Mahallesi Kombi Servisi

Hemen Ara