Kombi Servisi admin

Kombi servisi olarak istek ve ihtiyaçlarınızı en kısa sürede karşılamak için yanınızdayız. Kombi tamiri, Kombi bakımı, Kombi arıza onarımı gibi benzer durumlar için hizmetler sunuyoruz. Sadece büyük markalara değil tüm marka ve modellere hizmet verebiliyoruz. Bilgili kadromuz ile aynı gün hizmet vermekteyiz. Kombi servisi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için hafta sonları da dahil olmak üzere. 7/24 arayıp yüksek kaliteli hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana çalışan personelimizin tamamı bu alanda yetenekli ve deneyimlidir. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına bütün samimiyetimiz ve ehil ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Kombi tamiri, kombi içerisinde bulunan ana kart onarım yapılırsa şayet belli oranda maliyet azalır.

Kombi Servisi

Gerekli kombi bakımı yaptırılıp kombi baca temizliği ve diğer parçaların kontrol edilmesi,
yakıtın daha düzenli kullanılmasına olanak verir.
Sık karşılaşılan durum kombi arızası meydana geldiğinde, iletişime geçilen kombi servisi arızayı onardıktan sonra, diğer elemanları da gözden
geçirip arıza olmayan yerleri de kontrol eder. Eğer bu kısımlarda kontrol bekleyen bir durum varsa ancak o vakit kombi
bakımı nı yapabilir. Kombi bakımı fiyatları birçok insana göre fazla algılandığından durduk yere bir fiyat oluşturma gibi
yorumlanır. Fakat en azından yıllık kombi bakımı yaptırılması zorunlu hale gelmelidir

Her Yıl Kış Aylarının Başlangıcında Isınma Ve Sıcak Su Kullanım Amaçlı En Çok İhtiyaç Duyduğumuz Kombilere Kombi Servisi Çağırarak Kombi VE Petek Bakımları Yaptırarak %30 Oranında Yakıt Tasarrufu Edersiniz.
Kombi Bakımı İçin Servis Çağar dığınız Servis Personelinin Yapması Gereken Konular İlk Önce İğdaş onay Belgesini İsteyip kontrol etmesi gerekir kombi sisteminden onay alıp kayıtlı olup olmadığını incelemesi gerekmektedir.

KOMBİ TAMİRİ

Servis teknisyenin kombi bakım esnasında ilk önce gaz vanasını sigortayı su giriş tesisatındaki vanaları kapatarak kombinin bakım işlemine başlaması gerekir.
Kombi bakım esnasında içinde bulunan yanma odasını sökerek iç kısmını elektrik süpürgesiyle temizler ve ardından fan motorunu sökerek lavabo içerisinde.

Sıcaklık ayarını daha uzun bir sürede algıladıgı için daha geç otomatige geçer ve buda sizin dogalğaz faturanızın daha yüksek gelmesine sebep olucak unsurlardan biridir.

Bu yüzden kombi temizliği çok önem arz etmektedir. Kombi temizliğini uzmanı dışındakilerin yapmasını kesinlikle tavsiye etmiyor ve önermiyoruz.

Kombi tamir, bakım, onarım ve ya montajında işimizi düzgün yapmamız zaten olması gereken bir şeydir. Önemli olan bizim bu işi nasıl yaptığımızdır. İşimizi yaparken kırmadan dökmeden en temiz haliyle yapmamız gerek. Eğer bir iş yaparken yanında başka işlerinde ortaya çıkmasına neden oluyorsak bu istenen bir şey değildir. Maalesef bazı ustalar bir işi yaparken farkına varmadan bize başka işlerin de ortaya çıkmasına neden oluyorlarsa burada bir sorun vardır. Bir iş yapılırken gayet düzgün ve temiz olmalıdır.

KOMBİ SERVİSİ

19 Mayıs Mahallesi Kombi Servis
Ahmediye Mahallesi Kombi Servis
Alkent 2000 Mahallesi Kombi Servis
Atatürk Mahallesi Kombi Servis
Bahçelievler Mahallesi Kombi Servis
Çakmaklı Mahallesi Kombi Servis
Celaliye Mahallesi Kombi Servis
Cumhuriyet Mahallesi Kombi Servis
Dizdariye Mahallesi Kombi Servis
Ekinoba Mahallesi Kombi Servis
Fatih Mahallesi Kombi Servis
Güzelce Mahallesi Kombi Servis
Hürriyet Mahallesi Kombi Servis
Kamiloba Mahallesi Kombi Servis
Karaağaç Mahallesi Kombi Servis
Kumburgaz Mahallesi Kombi Servis
Mimar Sinan Merkez Mahallesi Kombi Servis
Mimaroba Mahallesi Kombi Servis
Murat Çesme Mahallesi Kombi Servis
Pınartepe Mahallesi Kombi Servis
Sinanoba Mahallesi Kombi Servis
Türkoba Mahallesi Kombi Servis
Ulus Mahallesi Kombi Servis
Yenimahalle Mahallesi Kombi Servis

Kombi Servisi olarak aynı gün veya hızlı servis imkanlarından yararlanabilirsiniz. Ayrıca Yapılan işlemler firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamında olur. Kombi Kart Tamiri, Kombi Tamiri, Kombi Bakımı, Makinalı Petek Bakımı gibi işlemlerinizi uzman ve yetki belgeli teknisyenlerimiz tarafından gün içerisinde kombinizdeki sorunuzu çözüm bulmak için aynı gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Kombi Tamircisi.