Büyükçekmece Kombi Servisi

Büyükçekmece Kombi Bakım Onarım Servisi Çözüm odaklı çalışma prensibimizle yepyeni bir anlayışla, genç ve dinamik ekibimizle, sektörümüzde kaliteli hizmet için hizmetinizdeyiz.

13 senelik servis birikimimiz ile sizlere hangi hizmeti iyi mi vermek icap ettiğini biliyoruz. Servis sektörünün klasik yaklaşımları haricinde, yenilikçi, aktif, en uygun çözümleri en ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunuyoruz.

Hemen hemen Tüm marka ve Model kombi tamir ve bakımı için Güven Teknik Kombi Servisi olarak, müşterilerimize en uygun fiyat politikamız ile profesyonel hizmet sunmaktayız. Kombi tamir ve bakımı konularında yılların verdiği deneyim ile firmamız, Büyükçekmece’de hizmet vermektedir. Kombinizin daha verimli çalışabilmesi ve ekonomik doğalgaz tüketimi için mutlaka bakımının her yıl düzenli olarak yapılması gerekmektedir.Aksi Durumda Çeşitli Problemlerle Ve Arızalarla Karşılaşabilirsiniz. Büyükçekmece Kombi Teknik Servis Firmamız, Tüm Kombi arızalarınız ve bakım için size en hızlı hizmeti vermek için çalışmalarımız Sürdürmekte.

Büyükçekmece Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz Kombi Markaları; Airfel, Alarko, Baymak, Bosch, Demirdöküm, Ferroli, Vaillant, Eca, Protherm, Buderus.
Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Büyükçekmece ve tüm Mahallerin geneline kesintisiz Kombi bakım, kombi tamir, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece Kombi Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 1 yıl garantimiz altındadır.

Büyükçekmece kombi servisi olarak ihtiyaçlarınızı karşılamak için hafta sonları da dahil olmak üzere. 7/24 arayıp yüksek kaliteli hizmetlerimizden yararlana bilirsiniz. Kuruluşumuzdan bu yana çalışan personelimizin tamamı bu alanda yetenekli ve deneyimlidir. Siz müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek adına bütün samimiyetimiz ve ehil ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Kombi tamiri, kombi içerisinde bulunan ana kart onarım yapılırsa şayet belli oranda maliyet azalır.

Gerekli kombi bakımı yaptırılıp kombi baca temizliği ve diğer parçaların kontrol edilmesi,
yakıtın daha düzenli kullanılmasına olanak verir.
Sık karşılaşılan durum kombi arızası meydana geldiğinde, iletişime geçilen kombi servisi arızayı onardıktan sonra, diğer elemanları da gözden
geçirip arıza olmayan yerleri de kontrol eder. Eğer bu kısımlarda kontrol bekleyen bir durum varsa ancak o vakit kombi
bakımı nı yapabilir. Kombi bakımı fiyatları birçok insana göre fazla algılandığından durduk yere bir fiyat oluşturma gibi
yorumlanır. Fakat en azından yıllık kombi bakımı yaptırılması zorunlu hale gelmelidir

Her Yıl Kış Aylarının Başlangıcında Isınma Ve Sıcak Su Kullanım Amaçlı En Çok İhtiyaç Duydugumuz Kombilere Kombi Servisi Çağırarak Kombi VE Petek Bakımlarınızı Yaptırırak %30 Oranıda Dogalğaz Tasarrufu Edersiniz.
Kombi Bakımı İçin Servis Çagardınızda Servis Personelinin Yapması Gereken Konular İlk Önce İGDAŞ onay Belgesini İsteyip kontrol etmesi gerekir kombiniz igdaş sisteminden onay alıp kayıtlı olup olmadıgınını incelemesi gerekmektedir.

Düzenli yapılan kombi bakımları sayesinde, cihazınızın kullanım ömrü uzar.
Enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.
Kombiler, elektrik, doğalgaz ve su gibi parametrelerin aynı anda görev aldığı bir sistemdir. Bu sebeple can ve mal güvenliğiniz açısından kombilerin bakımının yapılması son derece önemlidir.
Cihazınız %100 verimle çalışır, maksimum fayda sağlar.
Hayatımızın büyük bir bölümünü kapalı ortamlarda geçirdiğimizi varsayarsak, yaşam alanı için çok daha konforlu bir mekân sağlanmış olur.
Doğalgazın pahalı olduğunu düşündüğümüzde, faturalarınız bakım sonrasında büyük ölçüde azalacaktır.
Küçük sorunların erken teşhis edilmesi sonucunda, daha büyük arızaların önüne geçilmiş olur. Bu sayede kafanız rahat, yaşam alanınız kaliteli olur.
Bünyemizde İkinci El Kombilerimiz Mevcuttur
Kombi Bakımı yapılmaktadır.
Büyükçekmece kombi Servis hizmetleri.
Demirdöküm Kombi Servisi,Bosch kombi Servisi,Eca Kombi Servisi,Eca Kombi Servis,Buderus Kombi Servisi,Bosch Kombi Servisi,Baymak Kombi Servisi,Protherm Kombi Servisi,Vaillant Kombi Servisi,hizmeti sunmaktayız.

Kombiler
Kombi Bakım
Kombi Tamir
Kombi Temizlik
Kombi Arıza
Petek Temizliği
19 Mayıs Kombi Servisi
Ahmediye Kombi Servisi
Alkent 2000 Kombi Servisi
Atatürk Kombi Servisi
Bahçelievler Kombi Servisi
Çakmaklı Kombi Servisi
Celaliye Kombi Servisi
Cumhurıyet Kombi Servisi
Dızdarıye Kombi Servisi
Ekinoba Kombi Servisi
Fatıh Kombi Servisi
Güzelce Kombi Servisi
Hürriyet Kombi Servisi
Kamiloba Kombi Servisi
Karaagaç Kombi Servisi
Kumburgaz Kombi Servisi
Mimaroba Kombi Servisi
Mimarsinan Kombi Servisi
Murat Çeşme Kombi Servisi
Pınartepe Kombi Servisi
Sinanoba Kombi Servisi
Türkoba Kombi Servisi
Ulus Kombi Servisi
Yenimahalle Kombi Servisi

 

Büyükçekmece Servis hizmetleri; itina ister, ustalık ister, ilgi ister, çözüm ister, pratiklik ister, nitelik ister, müsait fiyat ister, dinamiklik ister, tecrübe ister. Hepsi ve daha fazlasını barındıran firmamız ile geniş yelpaze de ürüne hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Kombi Servis sektörünün tüm piyasa dinamiklerinin farkında olarak yapmış olduğumuz planlamalar ile her vakit bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Piyasanın gerek teknolojik gerekse de ürün çeşitliliğini sürekli takip ederek hizmetlerimizi yenilemekle beraber, ihtiyaca uygun çözümler sunarak kalite kelimesinin hakkını vermek misyonumuzdur.

Büyükçekmece Kombi Servisi olarak, sizlere konforlu bir yaşam alanı sunabilmek adına. Kombi cihazınızı tüm detaylarıyla inceleyerek, titizlikle çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Kombinizin su ile basınç oranlarını incelemeye alıyor, gerekli ayarları gerçekleştirdikten sonra tüm parçaların sorunsuz çalıştığından emin oluyor ve kombi bakımını tamamlıyoruz.

 

Başa dön
Hemen Ara