Hakkımızda

Büyükçekmece Kombi Petek Servisi Çözüm odaklı çalışma prensibimizle yepyeni bir anlayışla, genç ve dinamik ekibimizle, sektörümüzde kaliteli hizmet için hizmetinizdeyiz.

13 senelik servis birikimimiz ile sizlere hangi hizmeti iyi mi vermek icap ettiğini biliyoruz. Servis sektörünün klasik yaklaşımları haricinde, yenilikçi, aktif, en uygun çözümleri en ekonomik fiyatlar ile hizmetinize sunuyoruz.

Büyükçekmece Kombi Servisi Kombi başta olmak üzere, kombi, klima, beyaz eşya, ankastre mamüller için de en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde isteklerinize uygun halde yapmayı vazife edinmiştir.

Servis hizmetleri; itina ister, ustalık ister, ilgi ister, çözüm ister, pratiklik ister, nitelik ister, müsait fiyat ister, dinamiklik ister, tecrübe ister. Hepsi ve daha fazlasını barındıran firmamız ile geniş yelpaze de ürüne hizmet vermekteyiz.

Servis sektörünün tüm piyasa dinamiklerinin farkında olarak yapmış olduğumuz planlamalar ile her vakit bir adım önde olmayı hedefliyoruz.

Piyasanın gerek teknolojik gerekse de ürün çeşitliliğini sürekli takip ederek hizmetlerimizi yenilemekle beraber, ihtiyaca uygun çözümler sunarak kalite kelimesinin hakkını vermek misyonumuzdur.


Kombi – Klima Servis

Büyükçekmece Kombi Servisi olarak hizmet verdiğimiz Kombi-Klima markaları; Airfel, Airwell, Alarko, Arçelik, Akai, Altus, Amana, Beko, Baymak, Bosch, Cartel, Daikin, Diamond Electric, Dolcevita, Demirdöküm, Electra, Electrolux, Falke, Ferroli, Fuji Electric, Fujitsu, General Electric, Glanz, Goodman Hicon, High Life (Isısan), Haier, Lambert, LG, Kelon, McQuay, Midea, Mitsubishi (Electric), Mitsubishi Heavy, Oreon, Orcool, Profilo, Panasonic, Plushicon, Rubenis, Regal, Samsung, Samui, Siesta Comfort, Splendid, Sanyo, Sharp, Siemens, Sigma, Sunny, Unionaire, Toshiba, Vestel, Vaillant, Zen, Zibro.
Uzman Kadromuz ile haftanın, 7 günü Büyükçekmece ve tüm istanbul geneline kesintisiz Kombi – Klima bakım, montaj, arıza servisi olarak hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece Kombi Servisi olarak Yapılan tüm işçilik ve değişen parçalar 2 yıl ve garantimiz altındadır.